LG 65UR762H3ZC
LG 65UR762H3ZC
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | LG |
| Kategooria | Monitorid |
| Kuva tüüp | LED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | LG |
| Sügavus | 5.77 |
| Heli võimsus | 20 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 21.5 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 300 x 300 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 65UR762H |
| Laius | 145.4 |
| Päritoluriik | - |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 111 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| Värvi nimi | Must |
| TV diagonaal | 56-65" |
| Energiatõhususe klass | G |
| Kõrgus | 83.8 |
| Ekraani diagonaal | 65 |
| Installitud operatsioonisüsteem | webOS |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T2/C/S2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Vaata lisaks | |

























