LG 55QNED7S3QA
LG 55QNED7S3QA
LG 55QNED7S3QA.AEUHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 749.0 € |
|
680.91 €*
|
Poodi kaup24.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-03-26 19:46
! Teata veast| Bränd | LG |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | UHD/QNED/QLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K QNED |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| HDMI-pistikupesade arv | 4 |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | LG |
| Sügavus | 4.4 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 16.3 |
| Ekraani kuju | Lame |
| VESA standard | 300 x 300 |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 55QNED7S3QA |
| Laius | 123.3 |
| Kaal | 16.7 |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 51-55" |
| Energiatõhususe klass | F |
| Kõrgus | 71.6 |
| Ekraani diagonaal | 55 |
| Installitud operatsioonisüsteem | webOS |
| Sügavus alusega | 25.7 |
| Kõrgus alusega | 78.1 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T2 |
| "Smart TV" | + |
| Vaata lisaks | |




























