LG 49UH5N-E
LG 49UH5N-E
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | LG |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | TFT IPS |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | - |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 1 |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | Standardne A-tüüpi |
| Garantii | 24 |
| Kuulub komplekti | TV, kaugjuhtimispult (kaasa arvatud 2 tk patareid), toitejuhe, QSG, reegliraamat, RS232C telefoni põrand, kaablihoidik (2 tk), vahelduvvoolujuhtme hoidik (1 tk) |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Kaubamärk | LG |
| Sügavus | 2.97 |
| Pinge | 100 |
| Toote kaal koos pakendiga | 16100 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 13.6 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 300 x 300 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 49UH5N-E |
| Seeria | UH5N-E |
| Laius | 109.56 |
| Päritoluriik | Lõuna-Korea |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Funktsioonid | PIP, PBP, äratus LAN-is, lünkadeta taasesitus, ekraani jagamine |
| Muud liidesed | RS-232C |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 87 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| Pakendi kõrgus | 0.152 |
| Pakendi laius | 0.736 |
| Pakendi pikkus | 0.1215 |
| TV diagonaal | 44-50" |
| Energiatõhususe klass | G |
| Kõrgus | 63.08 |
| Ekraani diagonaal | 49 |
| Installitud operatsioonisüsteem | webOS |
| Sisemälu, GB | 16 |
| S/PDIF-liides | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| WiDi-liides | - |
| Optiline audioühenduspesa | - |
| "Smart TV" | + |
| Kontroll nutiseadme kaudu | - |
| Nutikas juhtpaneel | + |
| Vaata lisaks | |










































