LG 43UR78003LK
LG 43UR78003LK
Televiisor LG 43UR78003LK, 43 ", 4K UHDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 339 € |
|
311.90 €*
|
Poodi 1a.ee |
Televiisor LG 43UR78003LK, 43 ", 4K UHDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 339 € |
|
311.90 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-03-30 16:25
! Teata veast| Bränd | LG |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | Mini LED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | - |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Võimsus | 54 |
| Kaubamärk | LG |
| Sügavus | 5.71 |
| Pinge | 220 |
| Heli võimsus | 20 |
| Toote kaal koos pakendiga | 12000 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 8.8 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 43UR78003LK |
| Laius | 96.7 |
| Kaal | 8.9 |
| Päritoluriik | Poola |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 54 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| Pakendi kõrgus | 0.014 |
| Pakendi laius | 0.066 |
| Pakendi pikkus | 0.105 |
| TV diagonaal | 33-43" |
| Energiatõhususe klass | G |
| Aastane energiatarve | 54 |
| Kõrgus | 56.4 |
| Ekraani diagonaal | 43 |
| Installitud operatsioonisüsteem | webOS |
| Sügavus alusega | 20 |
| Kõrgus alusega | 62.1 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T2 / T / C / S2 / S |
| S/PDIF-liides | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| Optiline audioühenduspesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Nutikas juhtpaneel | + |
| Tootmisaasta | 2023 |
| Protsessori mudel | α5 AI Processor 4K Gen6 |
| Vaata lisaks | |














































