Lenovo ThinkPad E14
Lenovo ThinkPad E14
LENOVO THINKPAD E14 G6 Gen 6 Quad Ryzen 3 7335U, 8GB, 256GB SSD, M.2, 1920 x 120..Vaata lisaks |
|
495.00 €
|
Poodi itsupply.ee |
Lenovo preowned Lenovo ThinkPad E14 G3 14 R5-7530U 16GB 256GB Windows 11 Pro, A-..Vaata lisaks |
Refurbished
|
553.90 €
|
Poodi smartech.ee |
Lenovo ThinkPad E14 (Gen 6) Black, 14" WUXGA IPS, Ryzen 3 7335U, 8GB, 256GB, Win..Vaata lisaks |
|
694.06 €
|
Poodi toppc.ee |
Lenovo ThinkPad E14 G5 14 FHD+ IPS 7430U 8GB 256SSD NOR W11P Black 21JR005YMX0% liising 122.46Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
734.77 €
|
Poodi rde.ee |
Lenovo ThinkPad E14 G5 Ryzen 5 7530U / 16 GB / 512 GB / W11 Pro (21JR000CGE) | 2..Vaata lisaks |
|
834.13 €
|
Poodi enter24.eu |
Lenovo ThinkPad E14 Gen 5 (Intel) Intel® Core™ i5 i5-1335U Laptop 35.6 cm (14")..Vaata lisaks |
|
854.49 €
|
Poodi viron.ee |
Lenovo ThinkPad E14 Gen 5 21JR - 180°-Scharnierdesign - AMD Ryzen 5 7530U / 2 GH..Vaata lisaks |
|
890.20 €
|
Poodi galador.ee |
Lenovo ThinkPad E14 Gen 5 (Intel) Intel® Core™ i5 i5-1335U Laptop 35.6..Vaata lisaks |
|
918.46 €
|
Poodi percte.eu |
Lenovo ThinkPad E14 Gen 5 (Intel) Intel® Core™ i5 i5-1335U Laptop 35.6 cm (14") ..Vaata lisaks |
|
951.62 €
|
Poodi alfashop.ee |
Lenovo ThinkPad E14 Gen 5 (Intel) Intel® Core™ i5 i5-1335U sülearvuti 35,6 cm (1..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. Vaata lisaks |
|
975.00 €
|
Poodi bigbox.ee |
Lenovo ThinkPad E14 Gen 7 14 WUXGA AMD R5 230/16GB/512GB/AMD Radeon 760M/WIN11 P..Vaata lisaks |
|
989.00 €
|
Poodi fotofabrikas.lt |
Lenovo ThinkPad E14 Gen 5 (Intel) Intel® Core™ i5 i5-1335U Laptop 35.6 cm (14") ..Vaata lisaks |
|
994.22 €
|
Poodi heahind.ee |
Lenovo ThinkPad E14 Gen 7 14 WUXGA AMD R5 230/16GB/512GB/AMD Radeon 760M/WIN11 P..Vaata lisaks |
|
994.99 €
|
Poodi gate7.ee |
Lenovo ThinkPad E14 Gen 7, 14'', WUXGA, Ryzen 5, 16 GB, 512 GB, W11P, ENG, must .. |
|
999.99 €
|
Poodi euronics.ee |
Lenovo ThinkPad E14 Gen 7, 14'', WUXGA, Ryzen 5, 16 GB, 512 GB, W11P, ENG, must .. |
|
999.99 €
|
Poodi areaal.ee |
Lenovo ThinkPad E14 G7,Core 5 210H,16GB,512GB SSD,Intel Graphics,14"(1920x1200),..Vaata lisaks |
|
1015.00 €
|
Poodi techmarket.ee |
Sülearvuti Lenovo ThinkPad E14 21JK0083PB, Intel® Core™ i3-1315U, 8 GB, 512 GB, ..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1219 € Vaata lisaks |
|
1159.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Sülearvuti Lenovo ThinkPad E14 21JK0083PB, Intel® Core™ i3-1315U, 8 GB, 512 GB, ..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1219 € Vaata lisaks |
|
1159.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 16:32
! Teata veast| Bränd | LENOVO |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1200 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Lenovo |
| Puhvermälu (Cache) | 16 |
| Helisüsteem | Dolby Atmos |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Mudel | 21M30027PB |
| Pikkus | 219.3 |
| Seeria | Lenovo ThinkPad E14 Gen 6 |
| Protsessori põlvkond | AMD Ryzen™ (AMD) |
| Videokaardi mudel | Intel HD Graphics |
| Laius | 313 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.44 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Operatsioonisüsteemi keel | Poola |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 57 |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 17.99 |
| Ekraani diagonaal | 14.0 |
| Korpuse värv | Must |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 4800 |
| Protsessori tüüp | AMD |
| Protsessori klass | AMD Ryzen 5 |
| Protsessori mudel | AMD Ryzen™ 5 7535HS |
| Protsessori sagedus | 3.3 |
| Protsessori tuumad | 6 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 11 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 64 GB |
| Vabade operatiivmälu pesade kogus | 1 |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | AMD SoC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | HD |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Võrgukaart | Wi-Fi 6 (802.11ax), 10/100/1000 |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | + |
| Aku tehnoloogia | LiPo |
| Aku maht | 57 |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Liidesed | USB 3.2 Gen 2 (Always On) |
| Vaata lisaks | |

































































