Laste jalgratas Author A-Matrix 26, 26, punane/must
Laste jalgratas Author A-Matrix 26, 26, punane/must
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | AUTHOR |
| Kategooria | Laste jalgrattad |
| Toote tüüp | Jalgrattad |
| Komplektis | Jalgratas |
| Garantii | 24 |
| Mmaksimaalne kasv | 150 |
| Kaubamärk | Author |
| Värv | Punane |
| Minimaalne pikkus | 130 |
| Mudel | 26 |
| Kollektsioon | A-Matrix |
| Raami suurus | 13" |
| Kaal | 12.6 |
| Päritoluriik | Tšehhi |
| Jalgratas on mõeldud | Lastele |
| Korviga | - |
| Kasutaja/-te maksimaalne kehakaal | 115 |
| Tootmisaasta | 2022 |
| Raami materjal | Alumiinium |
| Esipiduri tüüp | V-tüüpi, mehaanilised |
| Tagumise piduri tüüp | V-tüüpi, mehaanilised |
| Jalgratta tüüp | Mägi- |
| Kokkupandav | - |
| Raami mudel | Alloy 6061 |
| Velje materjal | Alumiinium |
| Velje tüüp | 26", Alloy, Double Wall |
| Rehvid | AUTHOR Speed Master 26" × 2.00" |
| Rattarummid | QUANDO 32 holes |
| Kahvli tüüp | Amortiseeriv |
| Kahvli mudel | RST Capa T 26 (80 mm) |
| Tagumine amortisaator | - |
| Piduri mudel | TEKTRO V |
| Käikude arv | 18 |
| Käigu vahetuse kangid | SHIMANO Revoshift (18) |
| Eesmine käiguvaheti | SHIMANO MF-TZ510-6 14-28 (6) |
| Tagumine käiguvaheti | PROWHEEL 42-34-24 teeth 152 mm cranks |
| Rool | Teras, 20 mm, 620 mm |
| Sadula alus | Alloy (27.2) |
| Sadul | AUTHOR |
| Kokkupaneku % | 95 |
| Esiratta suurus | 26 |
| Tagumise/-te ratta/rataste suurus | 26 |
| Vaata lisaks | |




















