Kioxia Exceria 960GB
Kioxia Exceria 960GB
Kõvaketas (SSD) Kioxia Exceria, 2.5", 960 GBHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 150.9 € |
|
139.90 €*
|
Poodi 1a.ee |
Kõvaketas (SSD) Kioxia Exceria, 2.5", 960 GBHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 150.9 € |
|
139.90 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Kioxia Exceria 960GB 2.5" LTC10Z960GG80% liising 23.4Eur kuni 6 kuud |
|
140.39 €
|
Poodi rde.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-19 18:48
! Teata veast| Bränd | KIOXIA |
| Kategooria | Sisemine SSD-meedium |
| Toote tüüp | Kõvakettad (SSD) |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | BiCS FLASH TLC. 100,45 x 70,10 x 7,20 mm |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Kaubamärk | Kioxia |
| Ketta maht | 960 GB |
| Kõvaketta suurus (Form factor) | 2.5" |
| Kirjutamiskiirus | 540 |
| Lugemiskiirus | 555 |
| Liides | SATA III (6.0 Gb/s) |
| Kollektsioon | Exceria |
| Vaata lisaks | |









































