Kingston XS2000 500GB
Kingston XS2000 500GB
Kingston XS2000 500GB 2.5" Black/ Silver SXS2000/ 500Gkiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 16.67Eur kuni 6 kuud |
|
99.99 €
|
Poodi rde.ee |
External SSD|KINGSTON|500GB|USB 3.2|Write speed 2000 MBytes/sec|Read speed 2000 .. |
|
115.37 €
|
Poodi alfashop.ee |
KINGSTON Vline tahkis-SSD | XS2000 | 500 GB | Tahkis-seadme liides USB 3.2 Gen 2..Vaata lisaks |
|
119.00 €
|
Poodi smartech.ee |
KINGSTON XS2000 KAASASkantav SSD 500 GBTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. Vaata lisaks |
|
121.22 €
|
Poodi bigbox.ee |
KIN Kingston External Solid State Drive | XS2000 | 500 GB | Solid-state drive in.. |
|
126.19 €
|
Poodi galador.ee |
External SSD|KINGSTON|500GB|USB 3.2|Write speed 2000 MBytes/sec|Read speed 2000 .. |
|
134.00 €
|
Poodi fotofabrikas.lt |
Kingston External Solid State Drive | XS2000 | 500 GB | Solid-state drive interf..Vaata lisaks |
|
139.68 €
|
Poodi electrobase.ee |
Kingston Technology XS2000 500 GB C tipo USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Juoda, Sidabras |
|
173.99 €
|
Poodi mobitelas.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-04 02:14
! Teata veast| Bränd | KINGSTON |
| Kategooria | Kõvakettad |
| Toote tüüp | Kõvakettad (SSD) |
| Garantii | 36 |
| Liides | USB 3.2 Gen 2 |
| Täiendav info | Mõõdud: 69,54 x 32,58 x 13,5 mm. Kaal: 28,9 g |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Kaubamärk | Kingston |
| Ketta maht | 500 GB |
| Kõvaketta suurus (Form factor) | 2.5" |
| Kirjutamiskiirus | 2000 |
| Lugemiskiirus | 2000 |
| Värv | Hõbe |
| Mudel | XS2000 |
| Erikaitse | Kaitse temperatuurimuutuse eest |
| Vaata lisaks | |

























































