Jalgratas Vaast A/1 700C GRX 2X, 54 cm, Amazon roheline
Jalgratas Vaast A/1 700C GRX 2X, 54 cm, Amazon roheline
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | VAAST |
| Kategooria | Meeste jalgrattad |
| Toote tüüp | Jalgrattad |
| Komplektis | Jalgratas |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Vaast |
| Värv | Roheline |
| Minimaalne pikkus | 170 |
| Mudel | GRX 2X |
| Kollektsioon | A/1 700C |
| Raami suurus | 21" |
| Kaal | 13 |
| Päritoluriik | Euroopa Liit |
| Jalgratas on mõeldud | Universaalne |
| Korviga | - |
| Kasutaja/-te maksimaalne kehakaal | 115 |
| Tootmisaasta | 2023 |
| Raami materjal | Alumiinium |
| Esipiduri tüüp | Ketas-tüüpi, hüdraulilised |
| Tagumise piduri tüüp | Ketas-tüüpi, hüdraulilised |
| Jalgratta tüüp | Maantee |
| Kokkupandav | - |
| Raami mudel | Allround-Allroad 700c/650b disc - AE81 ALLITE Super Mag |
| Velje materjal | Alumiinium |
| Rehvid | WTB Riddler 700 x 37mm w/Lightweight tubes |
| Rattarummid | Sealed cartridge bearing, 12 x 100mm thru axle, 6-bolt, 28H / Sealed cartridge bearing, 11-speed, 12 x 142mm thru axle, 6-bolt, 28H |
| Kahvli tüüp | Mitteamortiseeriv |
| Kahvli mudel | VAAST Allround-Allroad full-carbon disc - rack & fender ready |
| Tagumine amortisaator | - |
| Piduri mudel | Shimano GRX RX400 Hydraulic |
| Jõuülekanne | Shimano GRX, RD-RX400 / Shimano GRX, FD-RX400 |
| Käikude arv | 10 |
| Käigu vahetuse kangid | Shimano GRX ST-RX400, 2X10 speed |
| Eesmine käiguvaheti | Shimano 11-36 10-speed |
| Tagumine käiguvaheti | Praxis Alba M24, 48/32T |
| Roolisammas | VAAST Allroad Pro, 3D forged, 6 degree |
| Rool | VAAST Allroad Pro, butted 6061 aluminum |
| Sadula alus | VAAST Micro adjust aluminum, 27.2mm x 350mm |
| Sadul | WTB Silverado 142mm mid width |
| Kokkupaneku % | 85 |
| Esiratta suurus | 29 |
| Tagumise/-te ratta/rataste suurus | 29 |
| Vaata lisaks | |



















