Jalgratas Romet Orkan 2 D, 28, 19, L, türkiissinine
Jalgratas Romet Orkan 2 D, 28, 19, L, türkiissinine
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | ROMET |
| Kategooria | Meeste jalgrattad |
| Toote tüüp | Jalgrattad |
| Komplektis | Jalgratas |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Et ratas kaua vastu peaks, tuleb seda järjekindlalt hooldada. Ratta esimene hooldus on kohustuslik ja siis soovitav korrata hooldus peale iga 300km läbimist või vastavalt vajadusele (hooajaline hooldus) |
| Kaubamärk | Romet |
| Toote kaal koos pakendiga | 15000 |
| Värv | Helesinine |
| Mudel | 2 D |
| Kollektsioon | Orkan |
| Raami suurus | 19" |
| Kaal | 13.7 |
| Päritoluriik | Poola |
| Jalgratas on mõeldud | Naistele |
| Korviga | - |
| Värvi nimi | Türkiissinine |
| Kasutaja/-te maksimaalne kehakaal | 115 |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Raami materjal | Alumiinium |
| Esipiduri tüüp | V-tüüpi, mehaanilised |
| Tagumise piduri tüüp | V-tüüpi, mehaanilised |
| Jalgratta tüüp | Mägi- |
| Kokkupandav | - |
| Raami mudel | Aluminum 6061 |
| Velje materjal | Alumiinium |
| Velje tüüp | Aluminum two-chamber |
| Rehvid | 700×42 |
| Rattarummid | Shimano HB-TX500 / Shimano FH-TX500 |
| Kahvli tüüp | Amortiseeriv |
| Tagumine amortisaator | + |
| Piduri mudel | V-brake |
| Jõuülekanne | Shimano FD-TY510 / Shimano Alivio RD-T4000 |
| Käikude arv | 24 |
| Käigu vahetuse kangid | Shimano ST-EF500 |
| Eesmine käiguvaheti | Shimano FC-M301 48/38/28 170/175 mm |
| Tagumine käiguvaheti | Shimano CS-HG200 12-32T |
| Roolisammas | 90mm |
| Rool | Alumiinium 680 mm 15 31,8 mm |
| Sadula alus | Alumiinium 31,6 mm 350 mm |
| Sadul | Vader |
| Kokkupaneku % | 95 |
| Esiratta suurus | 28 |
| Tagumise/-te ratta/rataste suurus | 28 |
| Vaata lisaks | |













