Intel Core i7-7700
Intel Core i7-7700
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-03-19 11:58
! Teata veast| Bränd | INTEL |
| Kategooria | Protsessorid |
| Toote tüüp | Lauaarvutid |
| Garantii | 24 |
| Kere mudel | OptiPlex 3050 |
| Kere suurus | SFF |
| Protsessori maksimaalne sagedus | 4.20 |
| Operatiivmälu pesade kogus | 2 |
| Toiteploki (PSU) mudel | PSU |
| Toiteploki (PSU) võimsus | 180 |
| Hiir kuulub komplekti | Ei |
| Kaubamärk | Dell |
| HDD-ketta kiirus | 7200 |
| Toote kaal koos pakendiga | 6000 |
| Värv | Must |
| Korpuse materjal | ABS-plastmass |
| Mudel | RM35153 |
| Pikkus | 29.2 |
| Videokaardi mudel | Nvidia GeForce GT 1030 |
| Laius | 9.7 |
| Kaal | 6 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Pakendi kõrgus | 0.14 |
| Pakendi laius | 0.365 |
| Pakendi pikkus | 0.41 |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | Mänguritele |
| Kõrgus | 29 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i7 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i7-7700 |
| Protsessori sagedus | 3.60 |
| Protsessori tuumad | 4 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 32 GB |
| Kandja tüüp | SSD+HDD |
| Kõvaketta mahutavus | 1 TB |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 256 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 1256 GB |
| Videokaardi tüüp | Nvidia |
| Videokaardi seeria | Geforce |
| Videokaardi mälu | 2 GB GDDR5 |
| Helikaardi mudel | HD audio |
| Võrgukaart | Realtek RTL8111H. 10/100/1000 Mbit/s |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Optiline seade | - |
| Sisseehitatud mikrofon | - |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Liidesed | Universal Audio Jack |
| Vaata lisaks | |



























