Intel Core I7-13700F
Intel Core I7-13700F
Intel Procesor Intel Core i7-13700F, 1.5 GHz, 30 MB, BOX (BX8071513700F) |
|
302.27 €
|
Poodi eestipoisid.eu |
Protsessor Intel Core i7-13700F, 1.5 GHz, 30 MB, BOX (BX8071513700F) | BX8071513..Vaata lisaks |
|
308.82 €
|
Poodi enter24.eu |
Protsessor Intel Core i7-13700F 2.1G 16cHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 390.99 € Vaata lisaks |
|
313.00 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Intel Core i7-13700F CM8071504820806 Tray0% liising 52.46Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
314.75 €
|
Poodi rde.ee |
Intel S1700 CORE i7 13700F BOX GEN13Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
326.71 €
|
Poodi bigbox.ee |
Intel Core i7-13700F (8P+8E/24T, 2.10 GHz, 30 MB Cache, LGA1700, 65W) BX80715137.. |
|
330.37 €
|
Poodi toppc.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-16 14:49
! Teata veast| Bränd | INTEL |
| Kategooria | Protsessorid |
| Toote tüüp | Lauaarvutid |
| Garantii | 24 |
| Kere suurus | Tower |
| Protsessori maksimaalne sagedus | 5.20 |
| Toiteploki (PSU) mudel | PSU |
| Toiteploki (PSU) võimsus | 700 |
| Hiir kuulub komplekti | Ei |
| Juhtmeta | - |
| Kaubamärk | Mdata |
| Värv | Valge |
| Korpuse materjal | Karastatud klaas |
| Seeria | - |
| Videokaardi mudel | Nvidia GeForce RTX 4060 Ti |
| Kaal | 6.55 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | Mänguritele |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i7 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i7-13700F |
| Protsessori sagedus | 2.1 |
| Protsessori tuumad | 16 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 32 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel SoC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 256 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 256 GB |
| Videokaardi tüüp | Nvidia |
| Videokaardi seeria | Geforce |
| Videokaardi mälu | 8 GB |
| Helikaardi mudel | Built-in |
| Võrgukaart | 10/100/1000 |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Optiline seade | - |
| Sisseehitatud mikrofon | - |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Liidesed | DisplayPort |
| Vaata lisaks | |




















































