Intel Core i5-7500
Intel Core i5-7500
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-03-20 11:57
! Teata veast| Bränd | INTEL |
| Kategooria | Protsessorid |
| Toote tüüp | Lauaarvutid |
| Kere mudel | Small Form Factor |
| Hiir kuulub komplekti | Ei |
| Täiendav info | Arvuti vastab tootja ametlikule RENEW programmile. RENEW - see on tehases taastatud arvuti (näiteks juhul, kui tuvastati defekt tootel, see toode tagastati tootjale, kes omakorda parandab defekti ja taastab algse toote oleku, ning lisab toote RENEW programmis taastatud tootekategooriasse). Arvuti on kasutamata. ENERGY STAR. Trusted Platform Module. Dell Data Protection / Access. Chassis lock slot support. Setup/BIOS Password. I/O Interface Security. BIOS support for optional Computrace |
| Kaubamärk | Dell |
| Videokaardi mudel | Nvidia GeForce GT 1030 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Taastatud | + |
| Arvuti tüüp | Uuendatud arvutid |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 10 |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 2400 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i5-7500 Processor (6 MB Cache) |
| Protsessori sagedus | 3.4 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 32 GB |
| Emaplaadi mudel | Intel® B250 |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Videokaardi seeria | Geforce |
| Videokaardi mälu | 2 GB GDDR5 |
| Võrgukaart | Jah; (10/100/1000) |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Optiline seade | - |
| Liidesed | 3.5 mm Audio |
| Vaata lisaks | |
































