Intel Core i3-14100T
Intel Core i3-14100T
Lenovo ThinkCentre M70q Gen 5 Intel® Core™ i3 i3-14100T 8 GB DDR5-SDRAM 256 GB .. |
|
551.81 €
|
Poodi viron.ee |
Lenovo ThinkCentre M70q Gen 5 Intel® Core™ i3 i3-14100T 8 GB DDR5-SDRAM 256 GB S..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
648.75 €
|
Poodi bigbox.ee |
Statsionaarne arvuti Lenovo ThinkCentre M70q Gen 5 Intel® Core™ i3-14100T, 256 G..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 709 € |
|
679.30 €*
|
Poodi 1a.ee |
Statsionaarne arvuti Lenovo ThinkCentre M70q Gen 5 Intel® Core™ i3-14100T, 256 G..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 709 € |
|
679.30 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Komputer Dell Pro Micro QCM1250 Intel Core i3-14100T 8 GB 512 GB SSD Windows 11 ..Vaata lisaks |
|
800.52 €
|
Poodi enter24.eu |
DELL Pro QCM1250 Intel Core i3 i3-14100T 8 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 P.. |
|
805.10 €
|
Poodi smartech.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 16:25
! Teata veast| Bränd | INTEL |
| Kategooria | Protsessorid |
| Toote tüüp | Lauaarvutid |
| Garantii | 24 |
| Kere mudel | OptiPlex 7020 |
| Kere suurus | SFF |
| Protsessori maksimaalne sagedus | 4.4 |
| Kaubamärk | Dell |
| Värv | Must |
| Seeria | OptiPlex 7020 |
| Videokaardi mudel | Intel UHD Graphics 730 |
| Kaal | 1.1 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i3 |
| Protsessori mudel | Intel Core i3-14100T |
| Protsessori sagedus | 2.7 |
| Protsessori tuumad | 4 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | UHD |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Built-In |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Optiline seade | - |
| Liidesed | HDMI |
| Vaata lisaks | |



































