Infinix Hot 40 Pro 256GB
Infinix Hot 40 Pro 256GB
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-01 08:11
! Teata veast| Bränd | Infinix |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | ISP |
| Ekraani eraldusvõime | 1080 x 2460 |
| Mälumaht | 256 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 2K@30fps |
| Toetatud keeled | Inglise |
| Kaubamärk | Infinix |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Must |
| Korpuse materjal | Plastik |
| WiFi-liides | + |
| Aku maht | 5000 |
| Audiofailide vormingud | Opus |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | Hot 40 Pro |
| Näotuvastus | + |
| Eesmine kaamera | 32 MP |
| Tagumine kaamera | 108 + 2 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 13 |
| Ekraani suurus | 6.78 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | + |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 199 |
| Andurid | Kompass |
| Sidestandard | 2G / 3G / 4G |
| Videofailide formaadid | F4V |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Pikslite tihedus | 396 ppi |
| Taastatud | - |
| Ümberpakendatud | - |
| Värvi nimi | Starlit Black |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | MediaTek Helio G99 Octa-core CPU, Up To 2.2GHz |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Videokaardi mudel | Mali-G57 MC2 |
| Välk | Sisseehitatud |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Vaata lisaks | |





























