HP ProDesk 400 G5
HP ProDesk 400 G5
Kytetyt tuotteet Kasutatud HP ProDesk 400 G5 SFF tlauaarvuti, Windows 11 Pro, se.. |
|
311.50 €
|
Poodi smartech.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-04 05:33
! Teata veast| Bränd | HP |
| Kategooria | Lauaarvutid |
| Toote tüüp | Lauaarvutid |
| Garantii | 24 |
| Kere suurus | SFF |
| Protsessori maksimaalne sagedus | 4.10 |
| Operatiivmälu pesade kogus | 2 |
| Toiteploki (PSU) mudel | 180 W |
| Toiteploki (PSU) võimsus | 180 |
| Hiir kuulub komplekti | Ei |
| Täiendav info | Arvuti vastab ametliku tootja RENEW programmile. RENEWd arvuti on tehase taastatud arvuti (näiteks juhul, kui leiti defekt, tagastatakse toode tootjale, mis parandab defekte ja taastab arvuti oleku, sealhulgas taaskasutatud toote RENEW kategooria). Arvutit ei ole kasutatud. |
| Kaubamärk | HP |
| Värv | Valge |
| Korpuse materjal | ABS-plastmass |
| Mudel | T-MLX54192 |
| Pikkus | 27 |
| Seeria | ProDesk 400 G5 |
| Videokaardi mudel | Intel UHD Graphics 630 |
| Laius | 9.5 |
| Kaal | 6 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Taastatud | + |
| Arvuti tüüp | Uuendatud arvutid |
| Kõrgus | 29.6 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 10 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i5-8500 |
| Protsessori sagedus | 3.00 |
| Protsessori tuumad | 6 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 32 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 256 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 256 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | UHD |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | HD audio |
| Võrgukaart | Intel I210-T1. 10/100/1000 Mbit/s |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Optiline seade | - |
| Sisseehitatud mikrofon | - |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Liidesed | VGA |
| Vaata lisaks | |































