Honor X7b 128GB
Honor X7b 128GB
Nutitelefon Honor X7B 6/128GB Black (Clark-L31B1-BK) | Clark-L31B1-BK | 6936520.. |
|
283.56 €
|
Poodi enter24.eu |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 20:55
! Teata veast| Bränd | Honor |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS-LCD |
| Ekraani eraldusvõime | 1080 x 2412 |
| Mälumaht | 128 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Kaubamärk | Honor |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Roheline |
| WiFi-liides | + |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Aku maht | 5330 |
| Audiofailide vormingud | 3GP |
| Väljalaske aasta | 2023 |
| Laadija kuulub komplekti | - |
| Mudel | X7b |
| Eesmine kaamera | 8 MP |
| Tagumine kaamera | 108 + 5 + 2 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 13 |
| Ekraani suurus | 6.8 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | - |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 199 |
| Andurid | Lähedusandur |
| Päritoluriik | Hiina |
| Videofailide formaadid | WEBM |
| SIM-kaardi tüüp | Dual SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Pikslite tihedus | 389 ppi |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | - |
| Ümberpakendatud | - |
| Värvi nimi | Smaragdroheline |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Qualcomm Snapdragon 680 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 6 GB |
| Videokaardi mudel | Adreno 610 |
| Välk | Sisseehitatud |
| Toetatud mälukaardid | Micro SDXC |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Vaata lisaks | |











































