Hikvision DS-2DE3A400BW-DE/ W (F1) (S5) (B)
Hikvision DS-2DE3A400BW-DE/ W (F1) (S5) (B)
PTZ VÄLIS-IP-KAAMERA DS-2DE3A400BW-DE/W(F1)(T5) AcuSense – 4 Mpx 4 mm Hikvision |
|
238.13 €
|
Poodi pyramid.lt |
Kamera IP Hikvision Kamera Ip Ptz Hikvision Ds-2De3A400Bw-De/W (F1) | DS-2DE3A40.. |
|
245.23 €
|
Poodi enter24.eu |
HIKVISION IP CAMERA DS-2DE3A400BW-DE/W (F1)(T5) | DS-2DE3A400BW-DE/W (F1) | 6931.. |
|
257.65 €
|
Poodi multo.eu |
Valvekaamera Hikvision DS-2DE3A400BW-DE/W (F1)(T5)Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 290.9 € |
|
270.90 €*
|
Poodi 1a.ee |
Valvekaamera Hikvision DS-2DE3A400BW-DE/W (F1)(T5)Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 290.9 € |
|
270.90 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Hikvision DS-2DE3A400BW-DE(F1)(S5) security camera Dome IP security camera Indoo.. |
|
271.60 €
|
Poodi smartech.ee |
HIKVISION IP-KAAMERA DS-2DE3A400BW-DE/W (F1)(T5)Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
272.94 €
|
Poodi bigbox.ee |
Hikvision DS-2DE3A400BW-DE(F1)(S5) security camera Dome IP security camera Indoo.. |
|
284.60 €
|
Poodi arvutitark.ee |
Hikvision DS-2DE3A400BW-DE(F1)(S5) security camera Dome IP security camera Indoo.. |
|
725.93 €
|
Poodi electrobase.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-18 07:41
! Teata veast| Bränd | HIKVISION |
| Kategooria | Valvekaamerad |
| Toote tüüp | Valvekaamerad |
| Sobib kasutamiseks | Sees |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 512 |
| Anduri suurus | 1/1.8" |
| Videokaamera tüüp | IP-kaamerad |
| Garantii | 24 |
| Videosalvestuse kiirus | 2560x1440@25fps |
| Kaitseaste (IP) | IP66 |
| Materjal | Plastik |
| Kaubamärk | Hikvision |
| Töötemperatuur | -30 |
| Värv | Valge |
| Mudel | DS-2DE3A400BW-DE/W (F1)(T5) |
| Paigaldus | Seinale |
| Digitaalne suum | x 16 |
| WDR tehnoloogia | + |
| Signaali-müra suhe | > 52 dB |
| Sisseehitatud objektiiv | + |
| Objektiiv | 4 |
| Liikumistuvastus | + |
| Valge värvi bilanss | Automaatne |
| Integreeritud mehaaniline infrapunafilter | + |
| Resolutsioon | 2560 x 1440 |
| Anduri tüüp | 1/1.8" CMOS |
| Pildistamisrežiimid | Öö |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Liidesed | RJ-45 |
| Vaata lisaks | |



















