Hikvision DS-2CD2783G2-IZS
Hikvision DS-2CD2783G2-IZS
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-04 15:24
! Teata veast| Bränd | HIKVISION |
| Kategooria | Valvekaamerad |
| Toote tüüp | Valvekaamerad |
| Sobib kasutamiseks | Väljas |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 256 |
| Traadita ühenduse standardid | 802.3af |
| Anduri suurus | 1/2.8" |
| Videokaamera tüüp | IP-kaamerad |
| Garantii | 24 |
| Videosalvestuse kiirus | 3840x2160@20fps |
| Kaitseaste (IP) | IP66 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Täiendav info | Mõõdud: 153,3 x 111,6 mm. Lisavalguse ulatus: 40 m. Fookuskaugus: 2,8 - 12 mm. Materjal: metall, plastik. |
| Kaubamärk | Hikvision |
| Värv | Valge |
| Mudel | DS-2CD2783G2-IZS |
| Paigaldus | Katusele |
| Valgustus | + |
| Resolutsioon | 3840 x 2160 |
| Anduri tüüp | 1/2.8" CMOS |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Liidesed | 3.5 mm Audio |
| Vaata lisaks | |
























