Hikvision DS-2CD2763G2-IZS
Hikvision DS-2CD2763G2-IZS
Kamera IP Hikvision Kamera IP DS-2CD2763G2-IZS (2.8-12mm) | 311316145 | 69412640.. |
|
195.70 €
|
Poodi multo.eu |
Valvekaamera Hikvision DS-2CD2763G2-IZSHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 276.9 € |
|
208.90 €*
|
Poodi 1a.ee |
Valvekaamera Hikvision DS-2CD2763G2-IZSHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 276.9 € |
|
208.90 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Hikvision DS-2CD2763G2-IZS(2.8-12MM) Industrial Camera Earbuds IP Security Camer.. |
|
209.60 €
|
Poodi smartech.ee |
Hikvision DS-2CD2763G2-IZS(2.8-12MM) turvavalvekaamera Ristkülikukujuline IP tur..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
210.47 €
|
Poodi bigbox.ee |
VANDAALIKINDEL IP-KAAMERA DS-2CD2763G2-IZS(2.8-12MM) ACUSENSE - 6 Mpx - MOTORISE.. |
|
304.88 €
|
Poodi pyramid.lt |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-05 03:19
! Teata veast| Bränd | HIKVISION |
| Kategooria | Valvekaamerad |
| Toote tüüp | Valvekaamerad |
| Sobib kasutamiseks | Väljas |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 256 |
| Traadita ühenduse standardid | 802.3af |
| Anduri suurus | 1/2.8" |
| Videokaamera tüüp | IP-kaamerad |
| Garantii | 24 |
| Videosalvestuse kiirus | 3200x1800@20fps |
| Kaitseaste (IP) | IP67 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Täiendav info | Mõõdud: 153,3 x 111,6 mm. Objektiiv: 2,8-12 mm. Lisavalgustuse ulatus: 40 m. Materjal: metall, plastik. |
| Kaubamärk | Hikvision |
| Värv | Valge |
| Mudel | DS-2CD2763G2-IZS |
| Paigaldus | Katusele |
| Valgustus | + |
| Resolutsioon | 3200 × 1800 |
| Anduri tüüp | 1/2.8" CMOS |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Liidesed | DC 12V |
| Vaata lisaks | |

























