Hikvision DS-2CD2347G2H-LIUeF F2.8
Hikvision DS-2CD2347G2H-LIUeF F2.8
IP-KAAMERA DS-2CD2347G2H-LIU(2.8MM)(EF) Hybrid Light, ColorVu - 4 Mpx Hikvision |
|
145.00 €
|
Poodi pyramid.lt |
IP-KAMERA: HIKVISION DS-2CD2347G2H-LIU (2,8mm) (eF)Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
154.15 €
|
Poodi bigbox.ee |
Kuppelkaamera Hikvision DS-2CD2347G2H-LIUHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 186.9 € |
|
170.90 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Kuppelkaamera Hikvision DS-2CD2347G2H-LIUHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 186.9 € |
|
170.90 €*
|
Poodi 1a.ee |
HikVision 4 MP Torn Kaamera DS-2CD2347G2H-LIU DS-2CD2347G2H-LIU(2.8mm)(eF)Vaata lisaks |
|
214.76 €
|
Poodi electrobase.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-17 17:21
! Teata veast| Bränd | HIKVISION |
| Kategooria | Valvekaamerad |
| Toote tüüp | Kuppel kaamerad |
| Sobib kasutamiseks | Sees |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 512 |
| Traadita ühenduse standardid | 802.3af |
| Anduri suurus | 1/1.8" |
| Videokaamera tüüp | IP-kaamerad |
| Garantii | 24 |
| Videosalvestuse kiirus | 2688x1520@25/30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP67 |
| Materjal | Polükarbonaat |
| Kaubamärk | Hikvision |
| Töötemperatuur | -30 |
| Värv | Valge |
| Mudel | DS-2CD2347G2H-LIU |
| Paigaldus | Seinale |
| WDR tehnoloogia | + |
| Signaali-müra suhe | > 52 dB |
| Sisseehitatud objektiiv | + |
| Objektiiv | 2.8 |
| Liikumistuvastus | + |
| Valge värvi bilanss | Automaatne |
| Integreeritud mehaaniline infrapunafilter | + |
| Valgustus | + |
| Resolutsioon | 2688 x 1520 |
| Anduri tüüp | 1/1.8" CMOS |
| Pildistamisrežiimid | Öö |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Liidesed | USB Type-C |
| Vaata lisaks | |


































