Google Pixel 8a 128GB
Google Pixel 8a 128GB
Google Pixel 8a 5G 128gb Blue Klass C+ (Üle keskmise)Kontrollitud seadmed. 12-kuud garantiid. Soodne järelmaks. 14-päevane tagastus. Vaata lisaks |
Refurbished
|
259.00 €
|
Poodi technocircle.ee |
Google Pixel 8a 8/ 128GB Obsidian0% liising 89.79Eur kuni 6 kuud |
|
538.72 €
|
Poodi rde.ee |
Google Pixel 8a 5G Dual Sim 8GB RAM 128GB - Obsidian Black | GA04432-GB | 840244.. |
|
575.78 €
|
Poodi enter24.eu |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 20:55
! Teata veast| Bränd | |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | OLED |
| Ekraani eraldusvõime | 1080 x 2400 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Corning Gorilla Glass 3 |
| Mälumaht | 128 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 4K@30/60fps |
| Kaitseaste (IP) | IP67 |
| Kaubamärk | |
| Värv | Roheline |
| Korpuse materjal | Klaas |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Tolmukindel |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 4492 |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | Pixel 8A |
| Näotuvastus | + |
| Eesmine kaamera | 13 MP |
| Tagumine kaamera | 64 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 14 |
| Ekraani suurus | 6.1 |
| Juhtmeta laadimine | + |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | - |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 188 |
| Andurid | Kompass |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 1 |
| 2.5D ekraan | - |
| Pikslite tihedus | 430 ppi |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | + |
| Ümberpakendatud | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Google Tensor G3 |
| Protsessori tuumad | 9 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Videokaardi mudel | Immortalis-G715s MC10 |
| Välk | LED |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Aku garantii | 12 |
| Vaata lisaks | |









































