Fairphone 4 128GB
Fairphone 4 128GB
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | Fairphone |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS LCD |
| Ekraani eraldusvõime | 1080 x 2340 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Corning Gorilla Glass 5 |
| Mälumaht | 128 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.1 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 2160p@30fps |
| Kaubamärk | Fairphone |
| Värv | Hall |
| Korpuse materjal | Plastik |
| WiFi-liides | + |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Aku maht | 3905 |
| Audiofailide vormingud | MP3 |
| Väljalaske aasta | 2021 |
| Mudel | 4 |
| Näotuvastus | + |
| Eesmine kaamera | 25 MP |
| Tagumine kaamera | 48 x 48 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 11 |
| Ekraani suurus | 6.3 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | - |
| Kõrvaklappide pesa | Puudub |
| Aku/patarei vahetatav | + |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 225 |
| Sidestandard | 2G bands GSM 850 / 900 / 1800 / 1900; 3G bands HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100; 4G bands 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 18, 19, 20, 28, 32, 38, 40, 41, 71; 5G bands 1, 3, 5, 7, 8, 20, 28, 38, 41, 71, 77, 78 SA/NSA/Sub6 |
| Videofailide formaadid | MP4 |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Snapdragon 750G 5G 2.20 GHz |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 6 GB |
| Videokaardi mudel | Adreno 619 |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Vaata lisaks | |
























