Esperanza EKH010W
Esperanza EKH010W
Lauapliit elektriline Esperanza EKH010W, 2000 W, valge v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 24.09 € |
|
20.59 €*
|
Poodi 1a.ee |
Lauapliit elektriline Esperanza EKH010W, 2000 W, valge v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 24.09 € |
|
20.59 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
ESP Guitar Company Free-standing hob Esperanza Electric Stove Cotopaxi White EKH.. |
|
21.40 €
|
Poodi galador.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-17 16:50
! Teata veast| Bränd | ESPERANZA |
| Kategooria | Eraldiseisvad pliidid ja pliidiplaadid |
| Toote tüüp | Lauapliit |
| Garantii | 24 |
| Võimsus | 2000 |
| Kaubamärk | Esperanza |
| Sügavus | 23.5 |
| Ekraan | - |
| Värv | Valge |
| Mudel | EKH010W |
| Kollektsioon | Cotopaxi |
| Laius | 43 |
| Ülekuumenemiskaitse | + |
| Taimer | - |
| Juhtimine | Mehaaniline |
| Kõrgus | 7 |
| Soojusplaadi tüüp | Elektriline |
| Keedualade arv | 2 |
| Keeduala läbimõõt | 2x155mm |
| Pliidiplaatide võimsus | 2x1000W |
| Pliidi kaas | Ei ole |
| Vaata lisaks | |





























