Energizer Hardcase Energy 500
Energizer Hardcase Energy 500
Energizer Energy 500 LTE Dual Blackkiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 25.62Eur kuni 6 kuud |
|
153.71 €
|
Poodi rde.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-04 17:22
! Teata veast| Bränd | ENERGIZER |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 720 x 1280 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Ei |
| Mälumaht | 16 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 4.0 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| WiFi Direct liides | - |
| NFC | - |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 720p@30fps |
| Kõneaeg kuni | 11 |
| Toetatud keeled | Läti |
| Täiendav info | Chipset: MediaTek MT6735 |
| Kaubamärk | Energizer |
| Värv | Must |
| Korpuse materjal | Polükarbonaat |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Puudub |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Aku maht | 2800 |
| Audiofailide vormingud | eAAC+ |
| Mudel | Energy 500 |
| Näotuvastus | - |
| Eesmine kaamera | 5 MP |
| Tagumine kaamera | 13 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 6.0 (Marshmallow) |
| Ekraani suurus | 5 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | Micro USB |
| FM-raadio | + |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Ooteaeg kuni | 300 |
| Aku kiirlaadimine | - |
| Andurid | Valguse andur |
| Sidestandard | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Videofailide formaadid | MP4 |
| SIM-kaardi tüüp | Micro SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Quad-core 1.3 GHz Cortex A53 |
| Protsessori tuumad | 4 |
| Operatiivmälu (RAM) | 2 GB |
| Videokaardi mudel | ARM Mali-T720 |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Vaata lisaks | |





































