Elutoa mööblikomplekt Kalune Design Natural, sise, antratsiit
Elutoa mööblikomplekt Kalune Design Natural, sise, antratsiit
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | KALUNE DESIGN |
| Kategooria | Elutoa komplektid |
| Toote tüüp | Mööblikomplektid |
| Garantii | 24 |
| Materjal | Melamiin |
| Kaubamärk | Kalune Design |
| Värv | Grafiit |
| Mööblikomplektis | Kohvilaud |
| Kollektsioon | Natural |
| Mööbli tüüp | Sise |
| TV-kapi mõõtmed (L x K x S) cm: | 180 x 48 x 35 cm |
| Diivanilaua mõõtmed (L x K x S) cm: | 90 x 40 x 45 cm |
| Konsooli mõõtmed (L x K x S) cm: | 130 x 48,6 x 40 cm |
| Värvi nimi | Antratsiit |
| Vaata lisaks | |















