Elutoa mööblikomplekt Kalune Design Natural, sise, antratsiit
Elutoa mööblikomplekt Kalune Design Natural, sise, antratsiit
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | KALUNE DESIGN |
| Категория | Комплекты для гостиной |
| Toote tüüp | Mööblikomplektid |
| Garantii | 24 |
| Materjal | Melamiin |
| Kaubamärk | Kalune Design |
| Värv | Grafiit |
| Mööblikomplektis | Kohvilaud |
| Kollektsioon | Natural |
| Mööbli tüüp | Sise |
| TV-kapi mõõtmed (L x K x S) cm: | 180 x 48 x 35 cm |
| Diivanilaua mõõtmed (L x K x S) cm: | 90 x 40 x 45 cm |
| Konsooli mõõtmed (L x K x S) cm: | 130 x 48,6 x 40 cm |
| Värvi nimi | Antratsiit |
| Показать больше | |















