Elutoa mööblikomplekt Kalune Design FR18-AW, pruun/valge
Elutoa mööblikomplekt Kalune Design FR18-AW, pruun/valge
Elutoa mööblikomplekt, FR18, Atlandi mänd Valge, 100% MELAMIINIGA KAATUD PUITLAA..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
638.57 €
|
Poodi bigbox.ee |
3-osaline elutoa mööblikomplekt Asir FR18-AW, pruun/valgeHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 679.0 € |
|
638.57 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Elutoa mööblikomplekt Kalune Design FR18-AW, sise, pruun v./valge v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 799 € |
|
689.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Elutoa mööblikomplekt Kalune Design FR18-AW, sise, pruun v./valge v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 799 € |
|
689.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-27 12:29
! Teata veast| Bränd | KALUNE DESIGN |
| Kategooria | Elutoa komplektid |
| Toote tüüp | Mööblikomplektid |
| Garantii | 24 |
| Materjal | Melamiin |
| Kaubamärk | Kalune Design |
| Värv | Pruun |
| Mudel | FR18-AW |
| Mööblikomplektis | Väike kapp |
| Kollektsioon | – |
| Mööbli tüüp | Sise |
| TV-kapi mõõtmed (L x K x S) cm: | 180 x 44,6 x 44,5 cm |
| Diivanilaua mõõtmed (L x K x S) cm: | 90 x 28,6 x 60 cm |
| Konsooli mõõtmed (L x K x S) cm: | 180 x 75 x 44,5 cm |
| Mööbliplaadi paksus cm: | 1,8 |
| Valgustusega | - |
| Vaata lisaks | |

















