Elutoa mööblikomplekt ASM Switch Lamel II, 7-osaline, tamm, pruun
Elutoa mööblikomplekt ASM Switch Lamel II, 7-osaline, tamm, pruun
Elutoa mööblikomplekt ASM Switch Lamel II, tamm v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 739 € |
|
629.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Elutoa mööblikomplekt ASM Switch Lamel II, tamm v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 739 € |
|
629.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-25 10:04
! Teata veast| Bränd | ASM |
| Kategooria | Elutoa komplektid |
| Toote tüüp | Komplekt |
| Garantii | 24 |
| Materjal | Lamineeritud puitlaastplaat (LMDP) |
| Kaubamärk | ASM |
| Värv | Pruun |
| Mudel | II |
| Mööblikomplektis | 3 riiulid |
| Pikkus | 270 |
| Kollektsioon | Switch Lamel |
| Laius | 40 |
| Seinariiuli mõõdud (L x K x S) cm: | 180 x 1.8 x 20 cm, 60 x 1.8 x 20 cm |
| TV-kapi mõõtmed (L x K x S) cm: | 120 x 30 x 40 cm |
| Rippkapi mõõtmed (L x K x S) cm: | 30 x 120 x 30 cm. 60 x 60 x 30 cm |
| Värvi nimi | Tamm |
| Kõrgus | 160 |
| Valgustusega | - |
| Vaata lisaks | |















