Elutoa mööblikomplekt Kalune Design Lacin, antratsiit/mänd
Elutoa mööblikomplekt Kalune Design Lacin, antratsiit/mänd
Elutoa mööblikomplekt, Lacin, Atlantic Antratsiit, 100% MELAMIINKAttega PUITLAAS..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
756.27 €
|
Poodi bigbox.ee |
Svetainės baldų rinkinys LaçinHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 967.0 € |
|
756.27 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Elutoa mööblikomplekt Kalune Design Lacin, sise, antratsiit v./mänd v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 909 € |
|
789.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Elutoa mööblikomplekt Kalune Design Lacin, sise, antratsiit v./mänd v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 909 € |
|
789.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-25 10:00
! Teata veast| Bränd | KALUNE DESIGN |
| Kategooria | Elutoa komplektid |
| Toote tüüp | Komplekt |
| Garantii | 24 |
| Materjal | Puitlaastplaat (MDP) |
| Kaubamärk | Kalune Design |
| Värv | Pruun |
| Mööblikomplektis | Kohvilaud |
| Kollektsioon | Lacin |
| Päritoluriik | Türgi |
| Mööbli tüüp | Sise |
| Riiuli mõõdud (L x K x S) cm: | 70 x 175 x 30 cm |
| TV-kapi mõõtmed (L x K x S) cm: | 180 x 50 x 40 cm |
| Diivanilaua mõõtmed (L x K x S) cm: | 90 x 45 x 60 cm |
| Konsooli mõõtmed (L x K x S) cm: | 160 x 90 x 40 cm |
| Mööbliplaadi paksus cm: | 1.8 cm |
| Värvi nimi | Mänd |
| Valgustusega | - |
| Vaata lisaks | |
















