Elutoa mööblikomplekt ASM Switch III L, 5-osaline, pruun
Elutoa mööblikomplekt ASM Switch III L, 5-osaline, pruun
5-osaline elutoa mööblikomplekt ASM Switch III L, pruunHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 721.0 € |
|
539.99 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Elutoa mööblikomplekt ASM Switch III L, sise, pruun v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 679 € |
|
589.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Elutoa mööblikomplekt ASM Switch III L, sise, pruun v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 679 € |
|
589.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-27 15:05
! Teata veast| Bränd | ASM |
| Kategooria | Elutoa komplektid |
| Toote tüüp | Mööblikomplektid |
| Garantii | 24 |
| Materjal | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Kaubamärk | ASM |
| Värv | Pruun |
| Mudel | III L |
| Mööblikomplektis | TV-alus |
| Pikkus | 40 |
| Kollektsioon | Switch |
| Laius | 330 |
| Kaal | 96 |
| Mööbli tüüp | Sise |
| TV-kapi mõõtmed (L x K x S) cm: | 180 x 30 x 40 cm |
| Väikese kapi mõõtmed (L x K x S) cm: | 30 x 120 x 30 cm |
| Rippkapi mõõtmed (L x K x S) cm: | 60 x 60 x 30 cm |
| Kõrgus | 160 |
| Valgustusega | - |
| Vaata lisaks | |

















