Elutoa mööblikomplekt ASM Switch L V, 4-osaline, pruun/valge
Elutoa mööblikomplekt ASM Switch L V, 4-osaline, pruun/valge
Elutoa mööblikomplekt ASM Switch L V, pruun v./valge v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 489 € |
|
429.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Elutoa mööblikomplekt ASM Switch L V, pruun v./valge v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 489 € |
|
429.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-12 18:29
! Teata veast| Bränd | ASM |
| Kategooria | Elutoa komplektid |
| Toote tüüp | Komplekt |
| Garantii | 24 |
| Materjal | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Kaubamärk | ASM |
| Värv | Pruun |
| Mudel | V |
| Mööblikomplektis | Riiul |
| Pikkus | 250 |
| Kollektsioon | Switch L |
| Laius | 40 |
| Seinariiuli mõõdud (L x K x S) cm: | 180 x 1.8 x 20 cm |
| TV-kapi mõõtmed (L x K x S) cm: | 180 x 30 x 40 cm |
| Rippkapi mõõtmed (L x K x S) cm: | 60 x 60 x 30 cm |
| Kõrgus | 150 |
| Valgustusega | - |
| Vaata lisaks | |
















