Elutoa mööblikomplekt Kalune Design FR19-AW, pruun/valge
Elutoa mööblikomplekt Kalune Design FR19-AW, pruun/valge
Elutoa mööblikomplekt Kalune Design FR19-AW, sise, pruun v./valge v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 939 € |
|
809.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Elutoa mööblikomplekt Kalune Design FR19-AW, sise, pruun v./valge v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 939 € |
|
809.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-15 13:28
! Teata veast| Bränd | KALUNE DESIGN |
| Kategooria | Elutoa komplektid |
| Toote tüüp | Mööblikomplektid |
| Garantii | 24 |
| Materjal | Melamiin |
| Kaubamärk | Kalune Design |
| Värv | Pruun |
| Mudel | FR19-AW |
| Uste arv | 11 |
| Mööblikomplektis | Kohvilaud |
| Kollektsioon | – |
| Mööbli tüüp | Sise |
| Riiuli mõõdud (L x K x S) cm: | 77.5 x 168.3 x 26.8 cm |
| TV-kapi mõõtmed (L x K x S) cm: | 180 x 44.6 x 44.5 cm |
| Diivanilaua mõõtmed (L x K x S) cm: | 90 x 28.6 x 60 cm |
| Konsooli mõõtmed (L x K x S) cm: | 180 x 75 x 44.5 cm |
| Mööbliplaadi paksus cm: | 1.8 |
| Valgustusega | - |
| Vaata lisaks | |
















