Elutoa mööblikomplekt Kalune Design Cosmo TKM.12, pruun/must
Elutoa mööblikomplekt Kalune Design Cosmo TKM.12, pruun/must
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | KALUNE DESIGN |
| Kategooria | Elutoa komplektid |
| Toote tüüp | Mööblikomplektid |
| Garantii | 24 |
| Materjal | Melamiin |
| Kaubamärk | Kalune Design |
| Värv | Pruun |
| Mudel | TKM.12 |
| Uste arv | 6 |
| Mööblikomplektis | Kohvilaud |
| Kollektsioon | Cosmo |
| Mööbli tüüp | Sise |
| TV-kapi mõõtmed (L x K x S) cm: | 180 x 50 x 45 cm |
| Diivanilaua mõõtmed (L x K x S) cm: | 70 x 40 x 70 cm |
| Konsooli mõõtmed (L x K x S) cm: | 164 x 89 x 35 cm |
| Mööbliplaadi paksus cm: | 1,8 |
| Valgustusega | - |
| Vaata lisaks | |

















