Dell OptiPlex 3050 SFF
Dell OptiPlex 3050 SFF
Statsionaarne arvuti Dell OptiPlex 3050 SFF, taastatud Intel® Core™ i3-7100, 1 T..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 180.9 € Vaata lisaks |
|
152.90 €*
|
Poodi 1a.ee |
Statsionaarne arvuti Dell OptiPlex 3050 SFF, taastatud Intel® Core™ i3-7100, 256..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 182.9 € Vaata lisaks |
|
162.90 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Dell OptiPlex 3050 SFF i5-7500 8GB 128SSD W10P ReNew0% liising 32.98Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
Refurbished
|
197.90 €
|
Poodi rde.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 12:47
! Teata veast| Bränd | DELL |
| Kategooria | Lauaarvutid |
| Toote tüüp | Lauaarvutid |
| Eesmine kaamera | - |
| Garantii | 24 |
| Kere mudel | OptiPlex 3050 |
| Kere suurus | SFF |
| Operatiivmälu pesade kogus | 2 |
| Toiteploki (PSU) mudel | PSU |
| Toiteploki (PSU) võimsus | 180 |
| Hiir kuulub komplekti | Ei |
| Täiendav info | Arvuti vastab ametliku tootja RENEW programmile. RENEWd arvuti on tehase taastatud arvuti (näiteks juhul, kui leiti defekt, tagastatakse toode tootjale, mis parandab defekte ja taastab arvuti oleku, sealhulgas taaskasutatud toote RENEW kategooria). Arvutit ei ole kasutatud. |
| Juhtmeta | - |
| Kaubamärk | Dell |
| HDD-ketta kiirus | 7200 |
| Toote kaal koos pakendiga | 7000 |
| Värv | Must |
| Korpuse materjal | ABS-plastmass |
| Mudel | RM32820 |
| Pikkus | 29.2 |
| Seeria | OptiPlex 3050 SFF |
| Videokaardi mudel | Intel HD Graphics 630 |
| Laius | 9.7 |
| Kaal | 6 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Pakendi kõrgus | 0.14 |
| Pakendi laius | 0.365 |
| Pakendi pikkus | 0.41 |
| Taastatud | + |
| Arvuti tüüp | Uuendatud arvutid |
| Kõrgus | 29 |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i3 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i3-7100 |
| Protsessori sagedus | 3.9 |
| Protsessori tuumad | 2 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 32 GB |
| Kandja tüüp | SSD+HDD |
| Kõvaketta mahutavus | 1 TB |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 256 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 1256 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | HD |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | HD audio |
| Võrgukaart | Realtek RTL8111H. 10/100/1000 Mbit/s |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Optiline seade | - |
| Sisseehitatud mikrofon | - |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Klaviatuuri valgustus | - |
| Liidesed | Audio in/Mic |
| Vaata lisaks | |























