Dahua SD29404DB-GNY
Dahua SD29404DB-GNY
Dahua SD29404DB-GNY võrgu kaamera, 4MP, 30fps, 0.0005 lx, 4x optiline suum, WDR,.. |
|
176.90 €
|
Poodi inserv.ee |
Kamera IP Dahua Technology KAMERA IP DAHUA SD29404DB-GNY | SD29404DB-GNY | 69231.. |
|
311.75 €
|
Poodi multo.eu |
Kamera IP Dahua Technology KAMERA IP DAHUA SD29404DB-GNY | SD29404DB-GNY | 69231.. |
|
319.74 €
|
Poodi enter24.eu |
Dahua SD29404DB-GNY0% liising 56.53Eur kuni 6 kuud |
|
339.20 €
|
Poodi rde.ee |
NET CAMERA 4MP PTZ DOME/SD29404DB-GNY DAHUA SD29404DB-GNY | 6923172569080 |
|
366.03 €
|
Poodi elektrika.ee |
DAHUA SD29404DB-GNY IP-KAAMERATarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
377.01 €
|
Poodi bigbox.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-04 11:04
! Teata veast| Bränd | DAHUA |
| Kategooria | Valvekaamerad |
| Toote tüüp | Kuppel kaamerad |
| Sobib kasutamiseks | Sees |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 512 |
| Traadita ühenduse standardid | IEEE802.11n |
| Anduri suurus | 1/2.8" |
| Videokaamera tüüp | IP-kaamerad |
| Garantii | 24 |
| Videosalvestuse kiirus | 2560x1440@30fps |
| Materjal | Plastik |
| Kaubamärk | Dahua |
| Värv | Valge |
| Mudel | SD29404DB-GNY-W |
| Paigaldus | Lakke |
| Digitaalne suum | x 16 |
| WDR tehnoloogia | + |
| Signaali-müra suhe | > 55 dB |
| Sisseehitatud objektiiv | + |
| Objektiiv | 2.8 |
| Valge värvi bilanss | Käsitsi mõõtmine |
| Valgustus | + |
| Resolutsioon | 2560 x 1440 |
| Anduri tüüp | 1/2.8" CMOS |
| Pildistamisrežiimid | Öö |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Liidesed | Android |
| Vaata lisaks | |


































