Dahua SD1A404DB-GNY
Dahua SD1A404DB-GNY
Kamera IP Dahua Technology KAMERA IP DAHUA SD1A404DB-GNY | SD1A404DB-GNY | 69231.. |
|
177.60 €
|
Poodi multo.eu |
Veebikaamera DAHUA SD1A404DB GNY W 2MP HD võrgu PTZ kuplikameraVaata lisaks |
|
181.21 €
|
Poodi kaup24.ee |
Kuppelkaamera Dahua SD1A404DB-GNYHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 218.9 € Vaata lisaks |
|
189.52 €*
|
Poodi 1a.ee |
Kuppelkaamera Dahua SD1A404DB-GNYHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 218.9 € Vaata lisaks |
|
189.52 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Dahua SD1A404DB-GNY White/ Black0% liising 32.28Eur kuni 6 kuud |
|
193.68 €
|
Poodi rde.ee |
DAHUA SD1A404DB-GNY IP-kaameraTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. Vaata lisaks |
|
212.19 €
|
Poodi bigbox.ee |
Dahua Technology SD1A404DB-GNY kuplitpi IP-kaamera Sise- ja vljas kasutamiseks 2.. |
|
251.10 €
|
Poodi smartech.ee |
NET CAMERA 4MP PTZ DOME/SD1A404DB-GNY DAHUA SD1A404DB-GNY | 6923172590367 |
|
334.08 €
|
Poodi elektrika.ee |
Mini 2 Megapixel HD Network PTZ Dome Camera SD1A404DB-GNYVaata lisaks |
|
359.01 €
|
Poodi electrobase.ee |
Dahua Technology SD1A404DB-GNY Dome IP security camera Indoor & outdoor 2560 x 1.. |
|
363.95 €
|
Poodi freyo.ee |
PTZ IP-KAAMERA VÄLISTINGIMUSTESSE SD1A404DB-GNY - 3.7 Mpx 2.8 ... 12 mm DAHUA |
|
535.44 €
|
Poodi myyk24.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-19 16:48
! Teata veast| Bränd | DAHUA |
| Kategooria | Valvekaamerad |
| Toote tüüp | Kuppel kaamerad |
| Sobib kasutamiseks | Sees |
| Mälumaht | 256 MB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 512 |
| Traadita ühenduse standardid | 802.3af |
| Anduri suurus | 1/2.8" |
| Videokaamera tüüp | IP-kaamerad |
| Garantii | 24 |
| Videosalvestuse kiirus | 2560x1440@25fps |
| Kaitseaste (IP) | IP66 |
| Materjal | Plastik |
| Kaubamärk | Dahua |
| Töötemperatuur | -30 |
| Värv | Valge |
| Mudel | SD1A404DB-GNY |
| Paigaldus | Lakke |
| Optiline suum | x 4 |
| Digitaalne suum | x 16 |
| WDR tehnoloogia | + |
| Signaali-müra suhe | > 55 dB |
| Sisseehitatud objektiiv | + |
| Objektiiv | 2.8 |
| Liikumistuvastus | + |
| Valge värvi bilanss | Loomulik |
| Integreeritud mehaaniline infrapunafilter | + |
| Valgustus | - |
| Resolutsioon | 2560 x 1440 |
| Anduri tüüp | 1/2.8" CMOS |
| Pildistamisrežiimid | Öö |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Liidesed | Android |
| Vaata lisaks | |












































