Dahua DHI-LTV50-SD400
Dahua DHI-LTV50-SD400
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2025-09-04 21:59
! Teata veast| Bränd | DAHUA |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | Mini LED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Dahua |
| Sügavus | 8.8 |
| Pinge | 100 |
| Helisüsteem | Dolby Audio |
| Heli võimsus | 16 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 9.3 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 300 x 300 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | LTV50-SD400 |
| Seeria | - |
| Laius | 111 |
| Päritoluriik | - |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Muud liidesed | CI |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 70 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 44-50" |
| Energiatõhususe klass | G |
| Kõrgus | 64.4 |
| Ekraani diagonaal | 50 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google (Android) TV |
| S/PDIF-liides | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Kontroll nutiseadme kaudu | - |
| Vaata lisaks | |
































