Dahua DHI-LTV43-SD400
Dahua DHI-LTV43-SD400
43" DAHUA 4K nutiteler 3840x2160 traadita LAN Bluetooth Android TV Black DHI-LTV.. |
|
192.66 €
|
Poodi enter24.eu |
Dahua Europe TV Set|DAHUA|43"|4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Android .. |
|
196.70 €
|
Poodi galador.ee |
TV Set DAHUA 43" 4K/Smart 3840x2160 Wireless LAN Bluetooth Android TV Black DHI-.. |
|
196.99 €
|
Poodi elektrika.ee |
Dahua Technology DHI-LTV43-SD400 teler 108 cm (42.5") 4K Ultra HD Nutiteleri fun.. |
|
201.83 €
|
Poodi percte.eu |
Televiisor Dahua DHI-LTV43-SD400Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 249.0 € |
|
204.19 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Dahua DHILTV43SD4000% liising 34.03Eur kuni 6 kuud |
|
204.20 €
|
Poodi rde.ee |
TV Set|DAHUA|43"|4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Android TV|Black|DHI-.. |
|
204.20 €
|
Poodi smartech.ee |
TV Set | DAHUA | 43" | 4K/Smart | 3840x2160 | Wireless LAN | Bluetooth | Android.. |
|
206.00 €
|
Poodi techmarket.ee |
Dahua Technology Telewizor Dahua Technology LTV43-SD400 LED 43'' 4K Ul.. |
|
213.26 €
|
Poodi eestipoisid.eu |
Dahua Technology DHI-LTV43-SD400 televiisor 108 cm (42,5") 4K Ultra HD nutiteler.. |
|
219.04 €
|
Poodi freyo.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-17 16:36
! Teata veast| Bränd | DAHUA |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | Mini LED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| Garantii | 24 |
| Võimsus | 98 |
| Kaubamärk | Dahua |
| Sügavus | 7.2 |
| Pinge | 100 |
| Helisüsteem | Dolby Audio |
| Heli võimsus | 16 |
| Värv | Must |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| VESA standard | 400 x 200 |
| Taustvalgus | + |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | LTV43-SD400 |
| Seeria | - |
| Laius | 95.8 |
| Kaal | 6.7 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Muud liidesed | CI |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 53 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 33-43" |
| Energiatõhususe klass | G |
| Kõrgus | 55.8 |
| Ekraani diagonaal | 43 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google (Android) TV |
| S/PDIF-liides | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Vaata lisaks | |











































