Axis P4707-PLVE
Axis P4707-PLVE
Kamera IP Axis AXIS P4707-PLVE - Netzwerk-Panoramakamera - Kuppel - Aussenbereic.. |
|
1180.66 €
|
Poodi enter24.eu |
Kamera IP Axis AXIS P4707-PLVE - Netzwerk-Panoramakamera - Kuppel - Aussenbereic.. |
|
1189.05 €
|
Poodi multo.eu |
AXIS P4707-PLVE0% liising 211.28Eur kuni 6 kuud |
|
1267.66 €
|
Poodi rde.ee |
Axis P4707-PLVE, 1944p, 2x5MP, WDR, Object Analytics, Deep Learning PU, White 02.. |
|
1421.37 €
|
Poodi toppc.ee |
Kuppelkaamera AXIS P4707-PLVEHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1499 € |
|
1439.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Kuppelkaamera AXIS P4707-PLVEHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1499 € |
|
1439.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-01 14:40
! Teata veast| Bränd | AXIS |
| Kategooria | Valvekaamerad |
| Toote tüüp | Kuppel kaamerad |
| Sobib kasutamiseks | Sees |
| Mälumaht | 2 GB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 8 |
| Traadita ühenduse standardid | 802.3at |
| Anduri suurus | 1/2.7" |
| Videokaamera tüüp | IP-kaamerad |
| Garantii | 24 |
| Videosalvestuse kiirus | 640x360@30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP66, IP67 |
| Materjal | Polükarbonaat |
| Kaubamärk | AXIS |
| Töötemperatuur | 50 |
| Värv | Valge |
| Mudel | P4707-PLVE |
| Paigaldus | Seinale |
| WDR tehnoloogia | + |
| Objektiiv | 3.3 |
| Liikumistuvastus | + |
| Valge värvi bilanss | Automaatne |
| Valgustus | - |
| Resolutsioon | 2592 x 1944 |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Liidesed | 3.5 mm |
| Vaata lisaks | |

































