Axis P4707-PLVE
Axis P4707-PLVE
Kamera IP Axis AXIS P4707-PLVE - Netzwerk-Panoramakamera - Kuppel - Aussenbereic.. |
|
1180.66 €
|
B магазин enter24.eu |
Kamera IP Axis AXIS P4707-PLVE - Netzwerk-Panoramakamera - Kuppel - Aussenbereic.. |
|
1189.05 €
|
B магазин multo.eu |
AXIS P4707-PLVE0% liising 211.28Eur kuni 6 kuud |
|
1267.66 €
|
B магазин rde.ee |
Axis P4707-PLVE, 1944p, 2x5MP, WDR, Object Analytics, Deep Learning PU, White 02.. |
|
1421.37 €
|
B магазин toppc.ee |
Kuppelkaamera AXIS P4707-PLVEHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1499 € |
|
1439.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Kuppelkaamera AXIS P4707-PLVEHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1499 € |
|
1439.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
NET CAMERA P4707-PLVE 10MP/02416-001 AXIS 02416-001 | 7331021076969 |
|
1462.77 €
|
B магазин elektrika.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-01 14:40
! Сообщить об ошибке| Марка | AXIS |
| Категория | Камеры видеонаблюдения |
| Toote tüüp | Kuppel kaamerad |
| Sobib kasutamiseks | Sees |
| Mälumaht | 2 GB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 8 |
| Traadita ühenduse standardid | 802.3at |
| Anduri suurus | 1/2.7" |
| Videokaamera tüüp | IP-kaamerad |
| Garantii | 24 |
| Videosalvestuse kiirus | 640x360@30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP66, IP67 |
| Materjal | Polükarbonaat |
| Kaubamärk | AXIS |
| Töötemperatuur | 50 |
| Värv | Valge |
| Mudel | P4707-PLVE |
| Paigaldus | Seinale |
| WDR tehnoloogia | + |
| Objektiiv | 3.3 |
| Liikumistuvastus | + |
| Valge värvi bilanss | Automaatne |
| Valgustus | - |
| Resolutsioon | 2592 x 1944 |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Liidesed | 3.5 mm |
| Показать больше | |

































