Asus ROG Phone 6 256GB
Asus ROG Phone 6 256GB
Asus ROG Phone 6 256GB (12GB RAM) BATMAN Edition0% liising 131Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
786.00 €
|
Poodi rde.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-03-29 19:12
! Teata veast| Bränd | Asus |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | AMOLED |
| Ekraani eraldusvõime | 1080 x 2448 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Corning Gorilla Glass Victus |
| Mälumaht | 512 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 4K@120fps |
| Kaitseaste (IP) | IPX4 |
| Toetatud keeled | Eesti |
| Kaubamärk | Asus |
| Värv | Punane |
| Korpuse materjal | Klaas |
| WiFi-liides | + |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 6000 |
| Väljalaske aasta | 2022 |
| Mudel | ROG Phone 6 Diablo Immortal Edition |
| Näotuvastus | + |
| Eesmine kaamera | 12 MP |
| Tagumine kaamera | 50 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 12 |
| Ekraani suurus | 6.78 |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | - |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 239 |
| Andurid | Kompass |
| Sidestandard | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Qualcomm® Snapdragon® 8+ Gen 1 Mobile Platform |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Videokaardi mudel | Qualcomm® Adreno™ 730 |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Vaata lisaks | |





























