MSI Katana 15 HX B14WFK-020XPL - i7-14650HX | 15,6" | 32GB | 2TB | W11H | RTX 5060
Notebook|MSI|Katana 15 HX B14WGK|CPU Intel® ... i7|i7-14650HX|15.6 "|1920 x ...
MSI Katana 15 HX B14WFK-494XPL - i5-14450HX | 15,6 | 64GB | 2TB | W11H | RTX 5060 | B14WFK-494XPL
MSI Katana 15 HX B14WGK-061XPL - i7-14650HX | 15,6 | 32GB | 2TB | W11H | RTX 5070
MSI Laptop MSI Katana 15 HX B14WGK-061XPL - i7-14650HX | 15,6 | 64GB | 2TB | W11H | RTX 5070
MSI sülearvuti KATANA 15 HX B14WEK-826NL, Intel ...
Msi sülearvuti KATANA 15 HX B14WFK-845NL, Intel ... , 39.6 cm (15.6) Full HD
Msi sülearvuti KATANA 15 HX B14WGK-847NL, Intel ... , 39.6 cm (15.6), 16GB DDR5 ...
MSI Mrkus||Katana 15 HX B14WEK|CPU Intel ... i7|i7-14650HX|15,6 "|1920 x ...
MSI Mrkus||Katana 15 HX B14WFK|CPU Intel ... i7|i7-14650HX|15,6 "|1920 x ...
MSI Mrkus||Katana 15 HX B14WGK|CPU Intel ... i7|i7-14650HX|15,6 "|1920 x ...
MSI Notebook||Katana 15 HX B14WGK|CPU Intel® ... i7|i7-14650HX|15.6 "|1920 x ...
MSI NB KATANA15 CI7-14650HX 15"/16GB/1TB W11 B14WEK-826NL KATANA 15 HX B14WEK-826NL