Xiaomi Mi 11
Xiaomi Mi 11
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2025-07-10 15:09
! Сообщить об ошибке| Марка | Xiaomi |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | AMOLED |
| Ekraani eraldusvõime | 1440 x 3200 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Corning Gorilla Glass Victus |
| Mälumaht | 256 GB |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 8K@24/30fps |
| Toetatud keeled | Eesti |
| Täiendav info | Harman Kardon helitehnoloogia |
| Kaubamärk | Xiaomi |
| Värv | Hall |
| Korpuse materjal | Plastik |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | Mi 11, 8GB/256GB |
| Erikaitse | Puudub |
| Aku maht | 4600 |
| Audiofailide vormingud | MP3 |
| Näotuvastus | + |
| Eesmine kaamera | 20 MP |
| Tagumine kaamera | 108 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 11 |
| Ekraani suurus | 6.8 |
| Juhtmeta laadimine | + |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | - |
| Kõrvaklappide pesa | Puudub |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 196 |
| Andurid | Geomagnetiline andur |
| Sidestandard | 2G - 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Videofailide formaadid | MP4 |
| Defekti/puudusega kaup | Telefoni tarkvara on uuendatud. Kasutatud 2 aastat |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Octa-core (1x2.84 GHz Kryo 680 + 3x2.42 GHz Kryo 680 + 4x1.80 GHz Kryo 680) |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Videokaardi mudel | Adreno 660 |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Показать больше | |






































