Ulefone Power Armor 19
Ulefone Power Armor 19
Telefon Ulefone Power Armor 19 12GB/256GB BlackTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
394.84 €
|
B магазин bigbox.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2025-06-19 15:18
! Сообщить об ошибке| Марка | Ulefone |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS LCD |
| Ekraani eraldusvõime | 1080 x 2400 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Corning Gorilla Glass 5 |
| Mälumaht | 256 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 1440p@30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP68 / IP69K |
| Toetatud keeled | Eesti |
| Täiendav info | Power Armor 19 AC laadija adapter Andmekaabel Kaitsekile (eelpaigaldatud) Karastatud klaasi kaitsekile SIM-kaardi rihm Mitmekeelne kasutusjuhend Temperatuurimõõtmine Kasutusjuhend Multifunktsioonikaart koos juhistega Laadimisjuhend Ohutusjuhend Garantiikaart |
| Kaubamärk | UleFone |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Must |
| Korpuse materjal | Klaas |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Löögikindel |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 9600 |
| Väljalaske aasta | 2022 |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | Armor 19 |
| Eesmine kaamera | 16 MP |
| Tagumine kaamera | 108 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 12 |
| Ekraani suurus | 6.58 |
| Juhtmeta laadimine | + |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | + |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 408 |
| Andurid | Kompass |
| Sidestandard | GSM / CDMA / HSPA / CDMA2000 / LTE: 2G-GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2/CDMA 800. 3G-HSDPA 800 / 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100/CDMA2000 1x. 4G-1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 13, 17, 18, 19, 20, 25, 26, 28, 34, 38, 39, 40, 41, 66, 71 |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| 2.5D ekraan | - |
| Pikslite tihedus | 401 ppi |
| 5G kommunikatsiooni tugi | + |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Mediatek MT8781 Helio G99 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 12 GB |
| Videokaardi mudel | Mali-G57 MC2 |
| Välk | Sisseehitatud |
| Toetatud mälukaardid | MicroSD |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Показать больше | |




































