Transcend SSD370 64GB
Transcend SSD370 64GB
Transcend SSD370 64GB SATAIII 2.50% liising 23.92Eur kuni 6 kuud |
|
143.49 €
|
B магазин rde.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-30 20:32
! Сообщить об ошибке| Марка | TRANSCEND |
| Категория | Внутренние SSD накопители |
| Toote tüüp | Kõvakettad (SSD) |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | (MLC) tehnoloogia. TRIM tugi. S.M.A.R.T tugi. Õhuke, ainult 7 mm. 3.5" adapter |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Kaubamärk | Transcend |
| Ketta maht | 64 GB |
| Kõvaketta suurus (Form factor) | 2.5" |
| Kirjutamiskiirus | 80 |
| Lugemiskiirus | 450 |
| Liides | SATA III (6.0 Gb/s) |
| Mudel | TS64GSSD370S |
| Kollektsioon | 370S |
| Показать больше | |


























