Transcend SSD370 32GB
Transcend SSD370 32GB
Transcend SSD370 32GB SATAIII 2.50% liising 15.54Eur kuni 6 kuud |
|
93.25 €
|
B магазин rde.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 16:21
! Сообщить об ошибке| Марка | TRANSCEND |
| Категория | Внутренние SSD накопители |
| Toote tüüp | Kõvakettad (SSD) |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | (MLC) tehnoloogia. TRIM tugi. S.M.A.R.T tugi. Õhuke, ainult 7 mm. 3.5" adapter |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Kaubamärk | Transcend |
| Ketta maht | 32 GB |
| Kõvaketta suurus (Form factor) | 2.5" |
| Kirjutamiskiirus | 40 |
| Lugemiskiirus | 230 |
| Liides | SATA III (6.0 Gb/s) |
| Mudel | TS32GSSD370S |
| Kollektsioon | 370S |
| Показать больше | |





















