Thomson 55QG7C14
Thomson 55QG7C14
Thomson Q70 Series 55QG7C14 TV 139.7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black .. |
|
409.85 €
|
B магазин viron.ee |
Thomson Telewizor Thomson 55QG7C14 QLED 55'' 4K Ultra HD Google TVбольше |
|
452.46 €
|
B магазин percte.eu |
THOMSON Q70 Seeria 55QG7C14 teler 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart teler Wi-Fi M.. |
|
498.30 €
|
B магазин smartech.ee |
Thomson 55QG7C140% liising 85.08Eur kuni 6 kuud |
|
510.49 €
|
B магазин rde.ee |
Thomson 55QG7C14Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 619.0 € |
|
559.13 €*
|
B магазин kaup24.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 07:13
! Сообщить об ошибке| Марка | THOMSON |
| Категория | Телевизоры |
| Kuva tüüp | UHD/QNED/QLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K Ultra HD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | - |
| USB 3.x liideste arv | 1 |
| HDMI-pistikupesade arv | 4 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | HDMI CEC |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Võimsus | 76 |
| Kaubamärk | Thomson |
| Sügavus | 7.8 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | Dolby Atmos |
| Heli võimsus | 20 |
| Värv | Must |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 144 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 55QG7C14 |
| Seeria | - |
| Laius | 122.7 |
| Kaal | 14.7 |
| Päritoluriik | Ungari |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 2.0 |
| Energiatarve väljalülitatud olekus | 0.5 |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 77 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 51-55" |
| Energiatõhususe klass | F |
| Aastane energiatarve | 76 |
| Kõrgus | 71.2 |
| Ekraani diagonaal | 55 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google (Android) TV |
| Sügavus alusega | 28.1 |
| Kõrgus alusega | 74.4 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| S/PDIF-liides | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| Optiline audioühenduspesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Tootmisaasta | 2023 |
| Показать больше | |












































