TCL 58P635
TCL 58P635
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | TCL |
| Категория | Телевизоры |
| Kuva tüüp | Mini LED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | HDMI 2.1 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | TCL |
| Sügavus | 5.3 |
| Heli võimsus | 20 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 30 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 300 x 300 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 58P635 |
| Laius | 129.6 |
| Kaal | 10.6 |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 65 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 56-65" |
| Energiatõhususe klass | E |
| Aastane energiatarve | 65 |
| Kõrgus | 74.4 |
| Ekraani diagonaal | 58 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google (Android) TV |
| Sügavus alusega | 26.5 |
| Kõrgus alusega | 80.6 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T2 |
| S/PDIF-liides | - |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| WiDi-liides | - |
| Optiline audioühenduspesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Tootmisaasta | 2022 |
| Protsessori mudel | Quad Core |
| Показать больше | |

































