Sülearvuti seljakott Rivacase Galapagos 14/7723, hall
Sülearvuti seljakott Rivacase Galapagos 14/7723, hall
Sülearvuti seljakott Rivacase Galapagos 14"/7723, hall v., 14"Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 68.9 € |
|
43.90 €*
|
B магазин 1a.ee |
Sülearvuti seljakott Rivacase Galapagos 14"/7723, hall v., 14"Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 68.9 € |
|
43.90 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
NB BACKPACK GALAPAGOS 14"/7723 DARK GREY RIVACASE 7723DARKGREY | 4260403579879 |
|
59.55 €
|
B магазин elektrika.ee |
Rivacase seljakott 7723DARKGREY, 14 tolli, 1 esikott, veekindel, tumehall |
|
76.90 €
|
B магазин inserv.ee |
NB BACKPACK GALAPAGOS 14"/7723 DARK GREY RIVACASETarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
77.79 €
|
B магазин bigbox.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-27 21:27
! Сообщить об ошибке| Марка | RIVACASE |
| Категория | Рюкзаки, сумки для ноутбуков |
| Toote tüüp | Sülearvuti seljakott |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Sülearvuti tasku mõõdud 300x370x35mm |
| Materjal | Polüester |
| Suurus | 32 x 15 x 43 cm |
| Sobib seadmetele suurusega | 14 |
| Arvuti lahter | + |
| Veekindlus | + |
| Kaubamärk | Rivacase |
| Värv | Hall |
| Mudel | 14"/7723 |
| Pikkus | 32 |
| Kollektsioon | Galapagos |
| Laius | 15 |
| Kaal | 0.57 |
| Kõrgus | 43 |
| Показать больше | |








































